Anna Wedzikowska jest znana polska prezenterka i dziennikarka. W 2007 została reporterką programu Dzień dobry TVN, dla którego przeprowadza wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych. Była prowadzącą autorskich programów o filmach i show-biznesie w TVN Fabuła: PytAnia, Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood. Sama wychowuje dwóch córek: Kornelię i Antoninę. 

Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. "Ogień" reagują fani

Pomimo pracy i wychowanie dzieci, dziennikarka dużo czasu poświęca na swoje hobby. Od września zajmuje się poledance (tańcy na rurze). W swoich mediach społecznościowych prezenterka często dzieli się zdjęciami, gdzie pokazuje swoje piruety.
 
Ostatnio gwiazda opublikowała kolejny kadr, gdzie stoi na rękach, opierając się jedynie o rurę do ćwiczeń. Wielką uwagę fani zwrócili nie tylko na piękną figurę dziennikarki, a i pierś, która wygląda z koszuli. 

"Z przyjemnością oglądam Twoje postępy. Jak długo już ćwiczysz pole dance?", "Jest ogień!", "Super, świetne gięcie w plecach. Im więcej rozpoznawalnych osób będzie promować ten piękny sport, tym szybciej pozbędziemy się niesprawiedliwych stereotypów", "Pięknie, pięknie, pięknie. Jak to wspaniałe wygląda" -posypali się komentarzy od fanów prezenterki. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com