Krzysztof Ibisz w Polsacie pracuje ponad 20 lat. W jednym z wywiadów wypowiedział się czego możemy sie spodziewać w związku  z Wiosenną ramówką Polsatu.

Wiosna w Polsacie będzie bardzo zróżnicowana. Pojawią się nowe super programy, nowe seriale oraz to, co widzowie kochają najbardziej, czyli nasze flagowe pozycje. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. W każdym programie szykują się wyjątkowe emocje. Czekamy na wiosnę i słońce. A wiadomo, że Polsat to słońce w czystej postaci

Paulina Sykut - Jeżyna szczerze o tym jaki prywatnie jest Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz zapytany został co najbardziej ceni w swoim pracodwacy. W końcu fakt, że tak długo trzyma sie jednej stacji telewizyjnej świadczy o tym, że praca mu odpowiada.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

W Telewizji Polsat jestem 20 lat i kocham ją za to, że jest blisko ludzi. Ona jest bez dystansu i mówi do widza bezpośrednio. Widać to po wzrostach oglądalności. To jest telewizja bardzo bliska memu sercu.

Na antenie Polsatu będziemy mogli oglądać  Ibisza w programie "Demakijaż". Byc może wróci również "Taniec z Gwaizdami", jednak to zależy od tego czy pandemia odpuści.


Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com