Borys Szyc w swoim noworocznym wpisie w mediach społecznościowych pochwalił się szczęśliwą nowiną.

W mediach spekulowano, że z uwagi na błogosławiony stan narzeczonej Borysa Justyny Nagłowskiej para przesunęła ceremonię na czas, gdy ich dziecko będzie już na świecie.

Znane pary, które wezmą ślub w 2020 roku

Jednak zakochani zdecydowali inaczej. Borys podsumował 2019 rok jako jeden z najszczęśliwszych w jego życiu. Rozpoczął 7 rok trzeźwości i jak podkreśla to wszystko dzięki jego partnerce, która właśnie 7 lat temu postanowiła dać szanse ich miłości i pomóc Borysowi w walce z uzależnieniem.

Jak wnioskować można ze zdjęć zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na Ibizie wśród malowniczych plaż i pięknych krajobrazów.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Wyglądali uroczo ubrani w letnie jasne stroje. Urokowi i lekkości dodawał Justynie wianek z kwiatów.

Kolejną szczęśliwą nowiną jest informacja o tym, że para spodziewa się syna. W 2020 roku przyjdzie na świat pierwszy potomek pary. Swojej radości nie kryją córki Justyny oraz córka Borysa.

Życzymy dużo miłości i wytrwałości na kolejne lata.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com