Trzeba przyznać, że w roku 2019 jednym z najgłośniejszych wesel była uroczystość dawnego bożyszcza nastolatek, czyli Justina Biebera i Hailey Baldwain, której sukienka zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.

O TYM ZDJĘCIU MÓWIĄ WSZYSCY ! Czy jest to początek nowego trendu ślubnego?

Ciekawą stylizacją ślubną mogła pochwalić się także żona Grzegorza Krychowiaka – Celia, która przysięgę małżeńską wypowiedziała w eleganckim garniturze.

Kto w 2019 roku powiedział "Tak"?

Kto w przyszłym roku wyznaczy ślubne trendy?

Katy Parry i Orlando Bloom

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Przystojny aktor i znana piosenkarka zaręczyli się w Walentynki. Ich ślub miał się odbyć jesienią tego roku, jednak z planów wyszły nici. Ponoć ceremonii możemy się spodziewać na początku roku.

 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Ponętna 50-latka i wysportowany bejsbolista zaręczyli się w marcu. Od tego czasu pracowita piosenkarka zajmuje się organizacją ślubu. Co więcej, para nie ukrywa, że marzą o dziecku.

 

Scarlett Johansson i Colin Jost

Jedna z najseksowniejszych i najlepiej zarabiających aktorek Hollywood planuje w tym roku ślub z gwiazdorem SNL. Jednak szanse, że narzeczeni uchylą choć rąbka tajemnicy z ich najszczęśliwszego dnia w życiu są nikłe, bowiem aktorka nie mówi chętnie o swoich prywatnych sprawach.

 

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi

Królewskie wesela zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Połączenie szlachetnej krwi Beatrycze i wielkich pieniędzy multimiliardera Edoardo wskazują na to, że ich ślub może okazać się piękną bajką.

 

Borys Szyc i Justyna Nałgowska

Para, choć dawno już pochwaliła się zaręczynami i planami o cichym ślubie, wciąż nie zrealizowali tego marzenia. Prawdopodobnie, ceremonia została przesunięta ze względu na błogosławiony stan Justyny. Wszystko więc wskazuje na to, że w przyszłym roku, po narodzinach dziecka, możemy się spodziewać zaślubin pary.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com