2019 rok pamiętamy, jako radosny, śmieszny, czasami może ciężki, a przede wszystkim miłosny rok. Rok wtedy, gdy ty powiedział(a) "Tak" swojej ukochanej osobie. Proponujemy ci zobaczyć kilka romantycznych zdjęć ze ślubu znanych gwiazd, które ożenili się w tym roku. 

 Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza

Małżeństwo byli razem ubrani w białe kostiumy. Heidi miała na sobie biały długi welon, a sukienka miała styl z odkrytymi ramionami. 

Martyna Gliwińska pokazała swój ciążowy brzuszek

Ślub Sophie Turner i Joe Jonasa

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Sophie miała na sobie pyszną sukienkę na których można zobaczyć różnorodne, białe kwiatki. 

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Ta panna młoda zdecydowała na swój ślub ubrać się w biały, elegancki kostium, a w rękach miała pyszny i wielki bukiet kwiatów. 

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles pokazali swoją choinkę. Jest dziwna!

Ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera

Ten ślub stał najbardziej głośnym w 2019 roku. Prawie wszystkie dziewczyny chcieli mieć taką ładną, długą sukienkę, jak miiała Hailey Baldwin. Sukienka wyglądała wytwornie na jej figurze. 

Nie zabrakło tak samo polskich gwiazd, które ożenili się. Ślub aktorki Zofii Zborowskiej i sportowca Andrzeja Wrony, aktorki Iwony Cichosz i Trulsa S. Yggesetha, aktorki Magdaleny Lamparskiej i Bartka Osumka. 

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Ślub Magdaleny Lamparskiej i Bartka Osumka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Karol Strasburger tłumaczy swoje późne ojcostwo. Miesiąc temu Karol Strasburger w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Odkąd na świat przyszła jego córeczka, prezenter nagle zaczął zdradzać wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, czego jak dotąd nie robił. Ostatnio udzielił szczerego wywiadu dla tygodnika „Na Żywo”, w którym wyjaśnił swoją późną decyzję o zostaniu ojcem. Król sucharów bowiem twierdzi, że była to w pełni zaplanowana decyzja.

Grzegorz Krychowiak wziął ślub. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com