Królewska rodzina zaczęła przygotowywać się do Bożego Narodzenia jeszcze jesienią. Na początek dekorowali Pałac Buckingham, a następnie Pałacu Kensington. W pierwszy dzień święta Bożego Narodzenia książęca złożyła swoje szczery życzenia na oficjalnym profilu w Instagramie obok swojej przepięknej choinki.

Ewa Farna chwali się rodziną

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles

Drzewko wyglądało naprawdę na bogato. Poza tym, że miała na sobie dużo pięknych świątecznych zabawek w różnych form, jeszcze do tego ona w całości się świeciła, co dodawało jeszcze lepszego nastroju.

Ale co chodzi o samej lokalizacji czarującej choinki?

Choinka książę Karol i Camilla Parker-Bowles

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

Świąteczne drzewko krółewskij rodziny

Rozmieścili ją na samym wejściu przy schodach, co zabarykadowało wolne wejście do góry w domu. I wszyscy zastanawia się nad tym, jak mieszkańcy willy muszą wschodzić na górę? Fani pary, patrząc na to, zaczęli zadawać różnorodną kilka pytań:

"To chyba nie jest najlepsze miejsce dla drzewka. Choinka zasłania schody, czy mi się wydaje? Piękne życzenia, ale czy wybraliście dobre miejsce dla choinki?"

Zaskakujące doniesienia z życia Michała Wiśniewskiego

A co wy na to jak wam taka lokalizacja świątecznego drzewka?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak odbyła się pierwsza świąteczna msza dla królewskich dzieci. Księżna Kate i księcia William każdy rok obchodzą Boże Narodzenie zgodnie ze swoimi znanymi tradycjami. Świąteczna msza nie bez wyjątku jest jednym z głównych zasad w królewskiej rodzinie. Na ten raz para wzięła ze sobą swoich ukochanych dzieci: książę George i księżniczka Charlotte. Kate Middleton wraz ze wszystkimi członkami królewskiej rodziny uczestniczyła w msze, która jest odprawiana w kościele św. Marii Magdaleny. Księżna wyglądała bardzo zjawiskowo. Na niej był długi, szary płaszczyk oprawiony futrem na rękawach i obol szyi. Kontynuację czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com