Dominika Tajner urodziła się 7 marca 1979 roku. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Od 2012 roku była żoną Michała Wiśniewskiego (wokalisty zespołu Ich Troje). Rozstała się z nim w 2019 roku. 

Po jakimś czasie zaczęła się spotykać z tajemniczym warszawskim biznesmenem, tożsamość którego nie zdradzała. Ale ten związek nie przetrwał na długo. Jak się okazało, jej partner był zbyt zazdrosny, czego Dominika nie mogła wytrzymać. Obecnie jest ponownie zakochana!

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

Dominika Tajner mówi o swoim nowym partneru

Ostatnio w rozmowie z mediami Dominika zdradziła, kim jest jej nowy partner.

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści -powiedziała dla Jastrzab Post. 

Edyta Pazura wspomina swój ślub. Opublikowała zdjęcie w białej sukni

Tajner ma wielką najdzieje, że z tym człowiekiem będzie do końca życia:

Ja myślę, że na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń, o kolegowanie się i o to, żeby mieć o czym porozmawiać. Tak się wydarzyło w moim przypadku. Trzymaj kciuki, żeby to już był ten ostatni.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com