Edyta Pazura jest żoną polskiego aktora Cezary Pazury. Chociaż różnica pomiędzy nimi jest dość wielka, czyli 26 lat, udało im się zbudować mocną i wielką rodzinę. Razem wychowują trójkę dzieci: najstarsza z nich to 11-letnia Amelia, młodszy o 3 lata Antoni i urocza dwulatka o pięknym imieniu Rita

Jakoś żona aktora Cezary Pazury pisała o tym, jaka jest główna recepta jej szczęśliwego związku z mężem:
 
Jaka jest recepta? Nie ma takiej :) Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam Nie... To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu... Broń swoich racji” -pisała Edyta Pazura w swoich social mediach.

Edyta Pazura opublikowała zdjęcie w białej sukni, wspominając swój ślub

Na Instagramie, gdzie Edyta jest bardzo aktywna. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. W opisie zdradziła, jak wyglądał jej własny ślub. Jak się okazuje, Edyta była w zaawansowanej ciąży, gdy szła do ołtarza.
 
Dobrze mieć koleżankę, która ma salon sukni ślubnych. Można przyjść i bezkarnie wskoczyć w taką jedną ulubioną... Tym bardziej, jak własny ślub bierze się w ósmym miesiącu ciąży, bo jest się na tyle upartym, że chce się wyjść za mąż tylko w maju - napisała.
"Śliczna suknia!", "Cudownie w niej wyglądasz, No ale chyba ślub już miałaś i nie tylko ślub. No ale przymierzyć warto", "Ślub jeden, ale wesela zawsze można mieć dwa. I z okazji rocznicy, na takie drugie wesele wskoczyć w suknię ślubną" -czytamy w komentarzach. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com