Występ Natalii Oreiro głównej aktorki w serialu "Zbuntowany Anioł" był największą atrakcją podczas nowy sylwestrowej w Zakopanem.

Fani czekali by po raz kolejny zobaczyć odtwórczynię sympatycznej i niepokornej pokojówki z serialu.

Wielki powrót "Zbuntowanego Anioła"

Urugwajska gwiazda zachwyciła publiczność swoimi kreacjami. Odważne i odslaniające sporo ciała suknie doskonale podkreślały piękną figurę 42latki. Natalia postawiła także na funkcjonalność i wygodę oraz zimowe warunki pogodowe. Do sukni dopasowane były świecące spodnie. Natalia od wielu lat zajmuje się także projektowaniem mody i wszystkie stroje, które zaprezentowała na scenie są właśnie jej autorstwa.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się płaskim brzuchem. Trudno uwierzyć, że to mama trojkę dzieci

Przepis na wspaniały włoski chlebek z dziurami „Ciabatta”

Modlitwa za naszych ukochanych rodziców

Modlitwa za twojego dziecka

Choć zachwycała wyglądem fani rozczarowani są samym występem. Według publiczności Oreiro nie śpiewała, a jedynie poruszała ustami do playbacku. Pod oficjalnym postem pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. Jacek Kurski prezes TVP nie zabrał jeszcze oficjalnego głosu w tej sprawie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com