Czy pamiętasz jeszcze odtwórczynię głównej bohaterki w serialu "Zbuntowany Anioł"?

Serial emitowano w polskiej telewizji wiele lat temu, jednak Natalia Oreiro w dalszym ciągu cieszy się nie słabnącą popularnością.

Gwiazda podbiła serca fanów wcielając się w rolę sympatycznej i szczerej i nieco niepokornej pokojówki, która zdobyła serce pana domu.

Po zakończeniu serialu Natalia Oreiro zajęła się muzyką, nagrywając w swoim kraju kilka płyt. Serialowy wielki przebój "Cambio Dolor" swego czasu nucił chyba każdy.

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Vikki Gabor pokazała swojego brata

W tym roku na specjalne zaproszenie wybiera się na sylwestra do Polski. Wystąpi w Zakopanem obok polskich i zagranicznych gwiazd. Natalia stanie na scenie między innymi razem z Zenonem Martyniukiem, Maryla Rodowicz i odkryciem młodego pokolenia Vikki Gabor.

A Ty Koleżanko gdzie wybierasz się na zabawę sylwestrową?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com