Viki Gabor w swoim wieku się stała już powszechnie znaną dziewczynką w Polsce, a wszystko to dzięki temu, że została zwycięzca Eurowizji Junior 2019. Jej piosenka SuperHero gra nie tylko w polskich radiostacjach, a i u większości nastolatek w słuchawkach. Sława krąży się wokół młodej piosenkarki i w każdym kawałku świata wszyscy ją poznają.

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub

Viki Gabor

Natomiast, w środku Viki jak zawsze pozostaje być tą skromną, spokojną dziewczynką. Jak pojawia się możliwość, to Viki stara się spędzać ten czas ze swoją ukochaną rodziną. Jej dziewczynka pokazywała już wiele razy publicznie.

Trochę informacji na temat jej rodzinie już znamy. Ojciec, Dariusz jest świetnym muzykiem, mama Ewelina i starsza siostra Melisa, która tak samo śpiewa i pisze piosenki. Ale nikt nie znał o tym, że Viki Gabor ma jeszcze starszego brata. Wygląda bardzo zjawiskowo!

Magda Gessler pokazała swoją nową sylwetkę

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

starszy brat Viki Gabor
 

Chłopak ma ciemne włosy, biegnącą brodę. Ubrany był w granatowy sweterek ze świątecznym napisem. Ciągle rozmawiał po angielsku, nie zapominamy o tym, że rodzina Viki Gabor przez jakieś czas mieszkała na Wyspach Brytyjskich.

Święta to są czasy, kiedy wszystkie rodziny zbierają się razem i spędzają najpiękniejsze momenty w swoim życiu, co właśnie robi i rodzina Viki Gabor.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Meghan Markle i ksiaze Harry zabrali Archi na świętny kurort.  Meghan Markle i ksiaze Harry w tym roku zdecydowali odejść od tradycji spędzania święta razem z królewską rodziną. Nowym miejscem świętowania stała przepiękna Kanada. Tym razem z Dorią Ragland, mamą księżnej, para zdecydowała spędzić radosne czasy. Coraz bardziej pojawiają się szczegóły, w jakie konkretnie miejsce Kanady pojechała rodzina. To stała wyspa Vancouver. Więce na ten temat, czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com