Nie ma takiego człowieka w Polsce, który by nie znał Magde Gessler. Ostatnio polska restauratorka otworzyła swój kanał na Youtube pod nazwą Magda Gessler, gdzie zdradza swoje pyszne i lubi przepisy na różne dania. jej kanał szczególnie nabiera jeszcze większą oglądalność w ostatnich świątecznych czasach, gdzie gwiazda dzieli się przepisem smacznego polskiego barszczu czy pierogów.

Żona Marcina Prokopa jest uratowaniem dla modelki z Top Model

Magda Gessler na swoim kanalie Youtube

Pomimo tego, że wokół niej zawsze znajduje się jedzenie, celebrytka potrafiła rzucić kilka kilogramów. W swoim Instagram Magda wystawiła zdjęcie, gdzie ona siedzi na kanapie w żółtym sweterku i skórzanych butach. Sięgnęła po okrągłe okulary i w tej stylizacji wygląda bardzo zjawiskowo.

Magda Gessler schudła na 15 kilogramów

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Pod zdjęciem fani zaczęli pisać sporo zachwycających komentarzy:

"Pani to chyba schudła po tych Świętach, gratuluję. Bardzo ładnie Pani w żółtym. Też lubię kolorowo i lepiej być kolorowym ptakiem jak szaro burym ponurakiem. Piękno i klasa w każdym calu Pani Magdo. Wygląda Pani tak pięknie i wyjątkowo w tym wydaniu oraz kolorze żółtym. Napatrzeć się nie mogę"

Jak jej się udało stracić całe 15 kilogramów? Nie dla kogo nie jest wielką tajemnicą, że gwiazda zmieniła swój sposób odżywiania, a właśnie przeszła na wegetarianizm. na to jej namówiła jej własna córka Lara. Dziewczyna wytłumaczyła swojej matce, że trzeba jeść dużo warzyw, nie pić alkoholu i nie używać mięsa. Tak samo zabronione żadne podjadanie czy słodyczy.

Izabela Janachowska w Dubaju. Jej luksusowy odpoczynek kosztował sporą sumę

Zobaczymy, jak sprawa potoczy się dalej i czy wytrzyma Magda Gessler nowej diety przepisaną przez córkę Lary.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com