Nie ma takiego człowieka w Polsce, który by nie znał Magde Gessler. Ostatnio polska restauratorka otworzyła swój kanał na Youtube pod nazwą Magda Gessler, gdzie zdradza swoje pyszne i lubi przepisy na różne dania. jej kanał szczególnie nabiera jeszcze większą oglądalność w ostatnich świątecznych czasach, gdzie gwiazda dzieli się przepisem smacznego polskiego barszczu czy pierogów.

Żona Marcina Prokopa jest uratowaniem dla modelki z Top Model

Magda Gessler na swoim kanalie Youtube

Pomimo tego, że wokół niej zawsze znajduje się jedzenie, celebrytka potrafiła rzucić kilka kilogramów. W swoim Instagram Magda wystawiła zdjęcie, gdzie ona siedzi na kanapie w żółtym sweterku i skórzanych butach. Sięgnęła po okrągłe okulary i w tej stylizacji wygląda bardzo zjawiskowo.

Magda Gessler schudła na 15 kilogramów

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Pod zdjęciem fani zaczęli pisać sporo zachwycających komentarzy:

"Pani to chyba schudła po tych Świętach, gratuluję. Bardzo ładnie Pani w żółtym. Też lubię kolorowo i lepiej być kolorowym ptakiem jak szaro burym ponurakiem. Piękno i klasa w każdym calu Pani Magdo. Wygląda Pani tak pięknie i wyjątkowo w tym wydaniu oraz kolorze żółtym. Napatrzeć się nie mogę"

Jak jej się udało stracić całe 15 kilogramów? Nie dla kogo nie jest wielką tajemnicą, że gwiazda zmieniła swój sposób odżywiania, a właśnie przeszła na wegetarianizm. na to jej namówiła jej własna córka Lara. Dziewczyna wytłumaczyła swojej matce, że trzeba jeść dużo warzyw, nie pić alkoholu i nie używać mięsa. Tak samo zabronione żadne podjadanie czy słodyczy.

Izabela Janachowska w Dubaju. Jej luksusowy odpoczynek kosztował sporą sumę

Zobaczymy, jak sprawa potoczy się dalej i czy wytrzyma Magda Gessler nowej diety przepisaną przez córkę Lary.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com