Końcówka roku 2019 stoi pod znakiem romantycznych uniesień i ślubów. W święta Bożego Narodzenia kolejną parą, która powiedziała sobie "tak" jest Tomasz Torres i Paulina Łaba.

Grzegorz Krychowiak wziął ślub

Gwiazdor Afromental poślubił swoją wieloletnią narzeczoną na urokliwych plażach w Tanzanii na Zanzibarze.

Paulina Łaba na codzień związana jest z Teatrem Roma. Swoje wokalno - aktorskie wykształcenie zdobywała na uczelniach w Gdyni i Gdańsku. Występowała w Szansie na sukces śpiewając utwór legendarnej Kory. Szerszej publiczności znana jest przede wszystkim ze swojego jazzowego głosu oraz występów w musicalach.

Uroku ceremoni dodawały malownicze scenerie rajskich plaży Zanzibaru. Państwo młodzi ubrani w białe zwiewne ubrania doskonale komponowali się z pięknem tropików. Tomasz miał na sobie luźne spodnie i przewiewną koszulę. Natomiast Paulina koronkową letnia sukienkę. Lekkości dodawały jej rozpuszczone włosy z wpiętym koronkowym diademem.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Tomasz pochwalił się radosną nowiną w czwartowy wieczór wstawiając na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z ceremonii opatrzone krótkim, ale wymownym opisem "Państwo Torres".

Młodej parze życzymy samych bajkowych chwil i dużo miłości.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com