Modlitwa macierzyńska ma szczególną moc. Jeśli chcesz prosić o wyższe moce, aby dzieci miały dobre życie, aby odniosły sukces i zdrowie, naucz się jednej z tych modlitw i odmawiaj je tak często, jak to możliwe.

Ojcze łaski i wszelkiego miłosierdzia! Zgodnie z moimi rodzicielskimi uczuciami życzyłbym moim dzieciom wszelkiej obfitości ziemskich błogosławieństw, życzyłbym im błogosławieństwa z rosy z nieba i z tłuszczu ziemi, ale Twój święty był z nimi!

Modlitwa za dzieci naszych

Dagmara pokazała swoje zdjęcie z młodości. Jak wcześniej wyglądała Krółowa Życia?

Ułóż ich los zgodnie z Twoją przyjemnością, nie pozbaw ich codziennego chleba w życiu, wysyłaj im wszystko, czego potrzebują na czas, aby osiągnąć błogą wieczność; bądź dla nich miłosierni, gdy grzeszycie przed sobą; nie przypisuj im grzechów młodości i ich ignorancji; doprowadzaj ich serca do smutku, gdy opierają się prowadzeniu twojej dobroci; ukaraj ich i zmiłuj się, kierując ich na ścieżkę podobającą się Tobie, ale nie odrzucaj ich z Twojej twarzy!

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Modlitwa za zdrowie i szczęście naszych dzieci

Joanna Moro wróciła do morsowania po porodzie

Przyjmij z przyjemnością ich modlitwy; obdarz ich sukcesem w każdym dobrym uczynku; Nie odwracaj od nich twarzy swojej w dniach ich udręki, aby ich pokusy nie zostały zrozumiane poza ich siłą. Przyćmij ich swoim miłosierdziem; Twój anioł idź z nimi i ocal ich od wszelkiej nieszczęścia i złej ścieżki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com