Modlitwa macierzyńska ma szczególną moc. Jeśli chcesz prosić o wyższe moce, aby dzieci miały dobre życie, aby odniosły sukces i zdrowie, naucz się jednej z tych modlitw i odmawiaj je tak często, jak to możliwe.

Ojcze łaski i wszelkiego miłosierdzia! Zgodnie z moimi rodzicielskimi uczuciami życzyłbym moim dzieciom wszelkiej obfitości ziemskich błogosławieństw, życzyłbym im błogosławieństwa z rosy z nieba i z tłuszczu ziemi, ale Twój święty był z nimi!

Modlitwa za dzieci naszych

Dagmara pokazała swoje zdjęcie z młodości. Jak wcześniej wyglądała Krółowa Życia?

Ułóż ich los zgodnie z Twoją przyjemnością, nie pozbaw ich codziennego chleba w życiu, wysyłaj im wszystko, czego potrzebują na czas, aby osiągnąć błogą wieczność; bądź dla nich miłosierni, gdy grzeszycie przed sobą; nie przypisuj im grzechów młodości i ich ignorancji; doprowadzaj ich serca do smutku, gdy opierają się prowadzeniu twojej dobroci; ukaraj ich i zmiłuj się, kierując ich na ścieżkę podobającą się Tobie, ale nie odrzucaj ich z Twojej twarzy!

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Modlitwa za zdrowie i szczęście naszych dzieci

Joanna Moro wróciła do morsowania po porodzie

Przyjmij z przyjemnością ich modlitwy; obdarz ich sukcesem w każdym dobrym uczynku; Nie odwracaj od nich twarzy swojej w dniach ich udręki, aby ich pokusy nie zostały zrozumiane poza ich siłą. Przyćmij ich swoim miłosierdziem; Twój anioł idź z nimi i ocal ich od wszelkiej nieszczęścia i złej ścieżki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com