Modlitwa macierzyńska ma szczególną moc. Jeśli chcesz prosić o wyższe moce, aby dzieci miały dobre życie, aby odniosły sukces i zdrowie, naucz się jednej z tych modlitw i odmawiaj je tak często, jak to możliwe.

Ojcze łaski i wszelkiego miłosierdzia! Zgodnie z moimi rodzicielskimi uczuciami życzyłbym moim dzieciom wszelkiej obfitości ziemskich błogosławieństw, życzyłbym im błogosławieństwa z rosy z nieba i z tłuszczu ziemi, ale Twój święty był z nimi!

Modlitwa za dzieci naszych

Dagmara pokazała swoje zdjęcie z młodości. Jak wcześniej wyglądała Krółowa Życia?

Ułóż ich los zgodnie z Twoją przyjemnością, nie pozbaw ich codziennego chleba w życiu, wysyłaj im wszystko, czego potrzebują na czas, aby osiągnąć błogą wieczność; bądź dla nich miłosierni, gdy grzeszycie przed sobą; nie przypisuj im grzechów młodości i ich ignorancji; doprowadzaj ich serca do smutku, gdy opierają się prowadzeniu twojej dobroci; ukaraj ich i zmiłuj się, kierując ich na ścieżkę podobającą się Tobie, ale nie odrzucaj ich z Twojej twarzy!

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Modlitwa za zdrowie i szczęście naszych dzieci

Joanna Moro wróciła do morsowania po porodzie

Przyjmij z przyjemnością ich modlitwy; obdarz ich sukcesem w każdym dobrym uczynku; Nie odwracaj od nich twarzy swojej w dniach ich udręki, aby ich pokusy nie zostały zrozumiane poza ich siłą. Przyćmij ich swoim miłosierdziem; Twój anioł idź z nimi i ocal ich od wszelkiej nieszczęścia i złej ścieżki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com