Agnieszka Kaczorowska jest polską tancerką, aktorką i osobowością telewizyjną. Młodzieżowa mistrzynia świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010. Zwyciężczynia trzeciej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Zagrała też w kilku odcinkach serialu Na dobre i na złe. Prywatnie jest związana z tancerzem Maciejem Pelą. Z nim w 2019 roku urodziła córkę Emilię. 

Julia Kamińska zamieściła namiętny kadr prosto z łazienki. Fani: "O matko jaka boska!"

Od pewnego czasu aktorka ze swoją rodziną znajduje się na Malediwach. Na Instagramie Kaczorowska dzieli się pięknymi zdjęciami z rajskiej plaży, demonstrując swój ciążowe krągłości. Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawił się kolejny miły kadr. Na foto widzimy uśmiechniętą Agę w czarnym bikini, i małą Emilkę, która słodko całuje brzuszek swojej mamy. Dziewczynka z wielką niecierpliwością czeka na rodzeństwo!
Tak się rodzi miłość między rodzeństwem. Nie ma dnia, aby BOBO nie było głaskane i całowane przez Emilkę... Czuję, że to będzie niezwykła więź - napisała Kaczorowska.
Fani byli miło zaskoczeni takim zdjęciem: "Cudownie, pozdrowienia dla całej czwórki 😍😍 miłego urlopu tylko pozazdrościć słoneczka", "Aguś, dawaj wiecej fotek... Uwielbiam Wasza miłość i to co dodajesz na ig... Mam nadzieje że mnie spotka kiedys taka miłość💪☺️. Zdrówka Ci życzę i kibicuję ❤️", "Najpiękniejsze co możesz dziecku dać to rodzeństwo ❤️ już zawsze będą miały/ mieli siebie".
 
Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com