Marianna Kowalewska jest córką aktorki Edyty Torhan i dramaturga, reżysera oraz aktora, znanego między innymi z postaсi Franka w serialu LokatorzyMacieja Kowalewskiego. Jest tak samo aktorką. Swoją wielką rozpoznawalność zdobyła po hitowym serialu TVN Pułapka. Prywatnie jest związana z Miłoszem Gierszewskim. 

Weronika Rosati chwali się selfie z amerykańską gwiazdą. Kadr robi wielkie wrażenie!

Marianna ma swoje konto na Instagram, gdzie nie wstydza się otwarcie pokazywać i opowidać o swojej chorobie. Między innymi ma chorobę układu pokarmowego, zapaleniu jelita grubego oraz o tym, że musi korzystać ze stomii, czyli sztucznego odbytu. W social mediach pokazuje zdjęcia swojego ciała, takim jakie ono jest. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Córka Kowalewskiego jest w ciąży!

Marinna wkrótce zostanie mamą. Na Instagramie pochwaliła się wspólną sesją zdjęciową ze swoją mężem, przekazując radosną nowinę:  

2 + 1 … i jeszcze psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać !!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę

Julia Kamińska zamieściła namiętny kadr prosto z łazienki. Fani: "O matko jaka boska!"

Gratulacje Kiciole! ❤️❤️❤️ wielkie love! Jestescie najlepsi!, Przecudne wieści ! Jesteście stworzeni do dzielenia się miloscia, Ooooo😍😍😍😍 wielkie gratulacje ♥️♥️♥️ cudowna wiadomość -gratulowali fani w komentarzach. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com