Marianna Kowalewska jest córką aktorki Edyty Torhan i dramaturga, reżysera oraz aktora, znanego między innymi z postaсi Franka w serialu LokatorzyMacieja Kowalewskiego. Jest tak samo aktorką. Swoją wielką rozpoznawalność zdobyła po hitowym serialu TVN Pułapka. Prywatnie jest związana z Miłoszem Gierszewskim. 

Weronika Rosati chwali się selfie z amerykańską gwiazdą. Kadr robi wielkie wrażenie!

Marianna ma swoje konto na Instagram, gdzie nie wstydza się otwarcie pokazywać i opowidać o swojej chorobie. Między innymi ma chorobę układu pokarmowego, zapaleniu jelita grubego oraz o tym, że musi korzystać ze stomii, czyli sztucznego odbytu. W social mediach pokazuje zdjęcia swojego ciała, takim jakie ono jest. 

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Córka Kowalewskiego jest w ciąży!

Marinna wkrótce zostanie mamą. Na Instagramie pochwaliła się wspólną sesją zdjęciową ze swoją mężem, przekazując radosną nowinę:  

2 + 1 … i jeszcze psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać !!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę

Julia Kamińska zamieściła namiętny kadr prosto z łazienki. Fani: "O matko jaka boska!"

Gratulacje Kiciole! ❤️❤️❤️ wielkie love! Jestescie najlepsi!, Przecudne wieści ! Jesteście stworzeni do dzielenia się miloscia, Ooooo😍😍😍😍 wielkie gratulacje ♥️♥️♥️ cudowna wiadomość -gratulowali fani w komentarzach. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com