Anna Mucha jest znaną polską aktorką. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość". Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Obecnie obok siebie Mucha ma nowego mężczyznę. Im jest polski aktor Kuba Wons. 

Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła własną markę odzieżową. Ceny tych ubrań zwalają z nóg

Mucha w swoje 40 lat wygląda obłędnie. W swoich social mediach gwiazda często zamieszcza odważne zdjęcia. Może śmiało pokazać swoje pośladki, odsłonić biust. Ostatnio na Instagramie celebrytki pojawił się kolejny kadr, gdzie Anna Mucha zaprezentowała się naga w wannie! Miała na sobie jedynie biżuterię i ręcznik okrywający włosy. Mucha nakładała czerwoną szminkę na usta, patrząc w małe lustro. 
 
Trzeba się zacząć szykować, skoro człowiek wraca do grania -napisała w opisie radosna Mucha, przecież aktorka wraca się w trasę ze spektaklem.

Odważnym zdjęciem aktorki zachwycał się każdy: "Pani Aniu, ślicznie wygląda pani w tej wannie", "super", "Mega seksownie wyglądasz", "Cudna jak zawsze", "Bogini".
 
W tym tak samo pojawił się komentarz od jednej fanki, która uważa, że Mucha nie do końca zasłoniła swoją pierś:
 
Pięknie wyglądasz. Czerwone usta. Obłęd. Coś więcej widać pod lewą ręką.
 
Jak myślicie, czy nie za dużo odsłoniła?
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com