Małgorzata Rozenek-Majdan to najbardziej znana gwiazda polskiego show-biznesu. Po raz pierwszy w mediach pojawiła się w 2007 roku. Wtedy zagościła w programie Zacisze gwiazd na antenie TVP. W latach 2012-2014 stała prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na TVN. 

Ewa Mrozowska-Kozłowska zmieniła kolor włosów. Nie każdy jest zachwycony przemianą

Ostatnio z całą swoją rodziną odpoczywała w Meksyku. Na Instagramie chwaliła się zdjęciami z rajskiej plaży i między tym zapowiadała jedną niespodziankę. Jak się teraz okazuje, Małgosia otworzyła swoją własną markę odzieżową Mrs. Drama. Celebrytka zaprojektowała to sama. Jest to odzież z najlepszych polskich tkanin i uszyte w rodzimych szwalniach.

Kupując Mrs. Dramę, dajecie pracę waszym sąsiadom tu z Polski. Wszystkie produkty wszystko mamy tu z Polski -mówiła na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Małgosia jest z siebie bardzo dumna. W social medaich celebrytka wyznała swoją wielką miłość do mody:

Powiem wprost, jak zwykle wychodzę przed szereg. Miało być inaczej, miała być duża rzecz, miał być profesjonalny i duży start, ale wracam dzisiaj z fabryki, odebrałam wszystkie rzeczy i muszę wam powiedzieć wprost, już nie mogę czekać. Chciałam się z wami podzielić tym, że rozpoczynam swoją markę modową. Ruszam z firmą produkującą ubrania, bo moda to coś, co kocham najbardziej na świecie. Wielcy zaczynali w garażach, a ja specjalnie celowo zaczynam w swoim salonie, bo już nie mogę się doczekać.

"Ta nazwa jest absurdalna" . Monika Mrozowska o urlopie macierzyńskim.

Dlaczego właśnie Mrs. Drama? 

Moi najbliżsi nazywają mnie często „pani drama” -wyjaśnia Rozenek. 

Na stronie możemy zobaczyć, jakie są ceny ubrań. Tak, na przykład, T-Shirt kosztuje 119 złotych, szal można kupić za 329 złotych, a elegancka biała koszula to 329 złotych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com