Małgorzata Rozenek-Majdan to najbardziej znana gwiazda polskiego show-biznesu. Po raz pierwszy w mediach pojawiła się w 2007 roku. Wtedy zagościła w programie Zacisze gwiazd na antenie TVP. W latach 2012-2014 stała prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na TVN. 

Ewa Mrozowska-Kozłowska zmieniła kolor włosów. Nie każdy jest zachwycony przemianą

Ostatnio z całą swoją rodziną odpoczywała w Meksyku. Na Instagramie chwaliła się zdjęciami z rajskiej plaży i między tym zapowiadała jedną niespodziankę. Jak się teraz okazuje, Małgosia otworzyła swoją własną markę odzieżową Mrs. Drama. Celebrytka zaprojektowała to sama. Jest to odzież z najlepszych polskich tkanin i uszyte w rodzimych szwalniach.

Kupując Mrs. Dramę, dajecie pracę waszym sąsiadom tu z Polski. Wszystkie produkty wszystko mamy tu z Polski -mówiła na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Małgosia jest z siebie bardzo dumna. W social medaich celebrytka wyznała swoją wielką miłość do mody:

Powiem wprost, jak zwykle wychodzę przed szereg. Miało być inaczej, miała być duża rzecz, miał być profesjonalny i duży start, ale wracam dzisiaj z fabryki, odebrałam wszystkie rzeczy i muszę wam powiedzieć wprost, już nie mogę czekać. Chciałam się z wami podzielić tym, że rozpoczynam swoją markę modową. Ruszam z firmą produkującą ubrania, bo moda to coś, co kocham najbardziej na świecie. Wielcy zaczynali w garażach, a ja specjalnie celowo zaczynam w swoim salonie, bo już nie mogę się doczekać.

"Ta nazwa jest absurdalna" . Monika Mrozowska o urlopie macierzyńskim.

Dlaczego właśnie Mrs. Drama? 

Moi najbliżsi nazywają mnie często „pani drama” -wyjaśnia Rozenek. 

Na stronie możemy zobaczyć, jakie są ceny ubrań. Tak, na przykład, T-Shirt kosztuje 119 złotych, szal można kupić za 329 złotych, a elegancka biała koszula to 329 złotych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com