Pod koniec czerwca Magdalena i Dawid Narożni z discopolowego zespołu Piękni i Młodzi poinformowali internautów o swoim rozstaniu. Mimo rozwodu, para zapewniała, że wciąż będą razem występować i ich zespół na tym nie straci.

Jarosław Bieniuk otrzymał zarzuty

Zarówno Magda, jak i Dawid szybko znaleźli pocieszenie w nowych związkach. Mężczyzna związał się z pewną Joanną, a jego była żona znalazła wybranka o imieniu Krzysztof.

Do tej pory wydawało się więc, że dawna para jest szczęśliwa i zadowolona z obecnych relacji, jakie tworzą. Nic bardziej mylnego.

W Nowy Rok na instagramowym profilu partnerki Dawida ukazała się niepokojąca relacja. Na Instastories kobiety możemy zobaczyć zdjęcie kobiety ze szpitalnego SOR-u. Joanna zamieściła też mocne nagranie, na którym widać, jak wyciąga spray i rozpyla go w kierunku mężczyzny.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Cała sytuacja wydawała się poważna i niebezpieczna. Jednak po tym, jak okazało się, że napastnikiem był partner Magdy – Krzysztof, a na nagraniu uderza on Joannę, sprawa jeszcze bardziej się skomplikowała.

Krzysiek Byniak - damski bokser. Właśnie wróciłam z SOR-u. Zostałam pobita przez tego delikwenta – napisała pod zdjęciem dziewczyna Dawida

Wkrótce potem udostępniła całe nagranie z wydarzenia i dodała też w ej sprawie zatrważający komentarz.

Jestem czwartą osobą pobitą przez tego kryminalistę! Koniec z ukrywaniem Waszych występów! Widzimy się w sądzie - zapowiedziała ofiara.

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan, które poróżniło jej fanów

Joanna wraz z Dawidem postanowili odnieść się do tego wydarzenia. To, co wydarzyło się tego strasznego dnia, przedstaili na swoim Instagramie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com