Niezwykła popularność księżnej Kate i księcia Williama sprawiła, że media zaczęły interesować się także bliskimi małżonki brytyjskiego następcy tronu. I tak, ciążą Pippy Middleton, czyli siostry Kate - żyła cała Wielka Brytania.

Pippa Middleton z mężem

Według ustaleń brytyjskiej gazety Hello Pippa w poniedziałek 15 marca o godzinie 4:22 urodziła córeczkę, która ważyła niecałe 3 kilogramy. Jakie imię rodzice wybrali dla swojej córeczki?

Para jest podekscytwana. Zdecydowała się nazwać swoją córkę Grace Elizabeth Jane – relacjonuje tygodnik.

Jaki kontakt mają Meghan Markle i królowa Elżbieta? Nikt się nie spodziewał takich słów

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Co ciekawe, przez cały okres ciąży, Pippa nie odniosła się do wieści na temat swojego stanu. Jednak zdjęcia siostry Kate dawały jasno do zrozumienia, że synek kobiety - Arthur już wkrótce zostanie starszym bratem.

Co ciekawe, Pippa Middleton przez lata była proponowana przez media do roli żony Harry'ego. Jednak ona, zamiast za księcia, wyszła za miliardera Jamesa Matthews'a. Sami więc przyznajcie, że ostatecznie udało jej się równie dobrze wyjść za mąż.

ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthews'a

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com