Niezwykła popularność księżnej Kate i księcia Williama sprawiła, że media zaczęły interesować się także bliskimi małżonki brytyjskiego następcy tronu. I tak, ciążą Pippy Middleton, czyli siostry Kate - żyła cała Wielka Brytania.

Pippa Middleton z mężem

Według ustaleń brytyjskiej gazety Hello Pippa w poniedziałek 15 marca o godzinie 4:22 urodziła córeczkę, która ważyła niecałe 3 kilogramy. Jakie imię rodzice wybrali dla swojej córeczki?

Para jest podekscytwana. Zdecydowała się nazwać swoją córkę Grace Elizabeth Jane – relacjonuje tygodnik.

Jaki kontakt mają Meghan Markle i królowa Elżbieta? Nikt się nie spodziewał takich słów

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Co ciekawe, przez cały okres ciąży, Pippa nie odniosła się do wieści na temat swojego stanu. Jednak zdjęcia siostry Kate dawały jasno do zrozumienia, że synek kobiety - Arthur już wkrótce zostanie starszym bratem.

Co ciekawe, Pippa Middleton przez lata była proponowana przez media do roli żony Harry'ego. Jednak ona, zamiast za księcia, wyszła za miliardera Jamesa Matthews'a. Sami więc przyznajcie, że ostatecznie udało jej się równie dobrze wyjść za mąż.

ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthews'a

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com