Cezary i Edyta Pazura są szczęśliwym małżeństwem od 2009 roku. Przez jakieś czas para powitała córkę Amelię. W 2013 roku na świat pojawił się synek Antoni. A w czerwcu, 2018 roku urodziła się córka Rita. Przez pewien czas Edyta zajmowała się dziećmi i domem, a teraz jest menadżerką i prowadzi swojego własnego bloga Maybe Baby.

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie z mamą. Widać, że łączy ich piękna relacja

Wcześniej w rozmowie z mediami Cezary Pazura opowiadał o tym, że na samym początku wiedział, że Edyta będzie jego kobietą do końca życia. 
 
To jest niezwykłe odkrycie, że talent bycia żoną jest kompletnie niezależny od wieku i kobieta nie musi uczyć się tego latami. Moja żona, kiedy się poznaliśmy, miała 19 lat. Od zawsze mi gotowała i robiła wypieki. Nie wiem, kiedy znajduje na to czas. „Kiedy to zrobiłaś, kochanie?”, pytam, a ona odpowiada: „W międzyczasie”. Ja gotuję dzieciom wodę, studzę herbatę, podgrzewam zupy i przygotowuję truskawki ze śmietaną i cukrem. I świetnie wstawiam naczynia do zmywarki, jako jedyny w domu umiem tak zapakować zmywarkę, że wszystko zawsze wchodzi idealnie" -powiedział Pazura dla Vivy.

Edyta Pazura pozuje w bikini

Pazurowie obecnie odpoczywają poza Polską na rajskich wakacjach. Ostatnio na Instagramie Edyty pojawiło się odważne zdjęcie, gdzie ona pozowała w bikini. Jak się okazuje, strój kąpiełowy jest jej własnej marki Sky and Soul. 

"Na wdechu ciężko się uśmiechać... #uśmiechnumerpięć #żart P.S. Panie trenerze, może być Pan zadowolony, a kostium to prototyp Sky and Soul" - napisała Edyta Pazura pod zdjęciem.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Andrzej Duda przyłapany na zakupach. W koszyku miał gazetę. Jaką? Wybór zaskakuje

Fani natychmiast zostawiły swoje komentarzy. Wszyscy zachwycali się niesamowitą figurą Edyty:

"Jaka figura po trójce dzieci".

"Piękna matka dzieciom, żona mężowi... Tak trzymać".

"To się nazywa trzymać formę" 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com