Ostatnio Daniel Martyniuk dużego się narobił w swoim życiu. Miał problemy z prawem, naruszał zasady kwarantanny, wyciągał na wierzch brudy z życia prywatnego po rozwodzie z byłą żoną Eweliną. W pewnym czasie Martyniuk Junior zapewniał, że chce zacząć swoje życie od nowa i wstać na lepszą ściężkę. 

Anna Mucha pokazała odważne zdjęcie. W taki sposób skomentowała kolejny lockdown w Polsce

Chcę rozwiązać stare problemy, których się namnożyło, by zacząć spokojne i szczęśliwe życie… Muszę przepracować przez pięć miesięcy po 20 godzin tygodniowo. Najpewniej skierują mnie do domu pomocy społecznej. Nie zamierzam się od tego wymigiwać. Za błędy trzeba płacić -mówił dla Super Expressu. 

Teraz sytuacja się powtarza. Daniel Martyniuk na początku marca stanął przed sądem. Miedzy innymi za kierowanie (po raz kolejny) pojazdem bez uprawnień. Mężczyzna podczas rozprawy zdradził, że chce "zmienić swoje życie i wypłynąć w morze".

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje niespodziankę dla męża

17 marca Białostocki sąd skazał celebrytę na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Później w swoich mediach społecznościowych Martyniuk skomentował wyrok sądu. Na Instagramie pochwalił się grafikę z wulgarnym sloganem wobec stróży prawa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com