Anna i Robert Lewandowskie znane małżeństwo w całej Polsce. On jest polskim piłkarzem, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Powszechnie uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii. Zdobywca ponad 500 goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. 

Anna Mucha pokazała odważne zdjęcie. W taki sposób skomentowała kolejny lockdown w Polsce

Jego żona Anna też odniosła wielki sukces w karierze, jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Od 2013 prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych wraz ze swoim zespołem. 

W jej social mediach często możemy zobaczyć mnóstwo nagrań oraz zdjęć tego, jak się sama trenuje i pomaga w tym innym kobietom. Także nie brakuje rodzinnego tematu na jej Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Syn Beaty Szydło porzucił kapłaństwo i zmienił nazwisko. Czym teraz się zajmuje?

Całkiem niedawna gwiazda pochwaliła się wyjątkowym nagraniem na swoim Insta Story. Na krótkim wideo widzimy, jak starsza córka Klara opiekuje się małą Laurą. W momencie, gdy maleńka zaczęła płakać, dziewczynka szybko zaczęła ją uspokajać. Oto jest prawdziwa siostrzana miłość!

anna lewandowska insta story
anna lewandowska insta story

anna lewandowska insta story
anna lewandowska insta story

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com