W 2019 roku wybuchła kontrowersja wokół syna Beaty Szydło, który był w tym czasie księdzem. Plotki mówiły bowiem o tym, że Tymoteusz Szydło został ojcem, przez co chce zrezygnować z posługi. Doniesienia te jednak zostały obalone.

Całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło. W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem – przekazał adwokat Maciej Zaborowski.

Jakie wykształcenie ma Rafał Brzozowski? Nigdy nie uwierzycie. Nie ma nic wspólnego z muzyką

Mimo to, faktycznie syn byłej premier już nie jest duchownym. Oficjalnie, mężczyzna nie pokonał kryzysu wiary.

Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania. W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak złożyć w kurii diecezji bielsko-żywieckiej prośbę skierowaną do Ojca Świętego o przeniesienie mnie do stanu świeckiego, by uregulować moją pozycję kanoniczną i nie pozostawać w konflikcie sumienia.- przekazał syn Beaty Szydło za pośrednictwem Katolickiej Agencji Informacyjnej

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas: „Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”

OKO.press podaje, że Tymoteusz posługuje się dziś nowymi danymi. Pod zmienionym nazwiskiem został zatrudniony w firmie ERG Bieruń Folie. Jest przedstawicielem handlowym i odpowiada za dystrybucję worków foliowych. Informacje te potwierdza przedstawiciel mężczyzny. Ponoć pracę, pomogła mu znaleźć mama.

Po odejściu ze stanu duchownego nie chciał być na utrzymaniu rodziców. Postanowił, że nie będzie wysyłał CV do różnych firm, aby nie nadawać tej sprawie dodatkowego rozgłosu. Poprosił o pomoc m.in. swoją mamę. Mama zwróciła się do różnych osób, m.in. do pana Daniela Obajtka. Od niego dowiedziała się, że w firmie ERG Bieruń poszukiwany jest ktoś do pracy – komentuje mecenas w rozmowie z OKO.press.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com