Beata Tadla poślubiła tajemniczego Michała pod koniec zimy. Dała do zrozumienia, że ​​nie zamierza zdradzić szczegółów swojego nowego życia osobistego.

Wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości – cytował wypowiedź Tadli Rewia.

W 1997 roku ta kobieta urodziła 7 dzieci

Ale Super Expressowi udało się ustalić tożsamość jej męża. Michał Cebula okazuje się daleki od bycia biedakiem.

Jak można przeczytać w oficjalnym biogramie zamieszczonym na stronie spółki Enea Operator – mąż Beaty Tadli jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka – asystent językowy oraz studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu – czytamy w gazecie.

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Donalda Tuska zauważono w jednym ze sklepów w Sopocie

Tabloidowi udało się też ustalić przybliżoną wysokość zarobków nowego mąża Beaty Tali.

Nowy mąż Beaty Tadli zasiadając w zarządzie spółki Enea Operator zarabia miesięcznie w formie wynagrodzenia podstawowego od 36175 zł do nawet 77500 zł. Do tego dochodzi wynagrodzenie zmienne w maksymalnej wysokości do 465000 zł rocznie. Trzeba przyznać, że to całkiem ładna suma. Roczne zarobki członka zarządu Enea Operator mogą sięgać, zgodnie z uchwałą WZA, nawet 1 mln 365 tys. zł.

Jak ci się podoba nowy mąż gwiazdy?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com