Po tym, jak na ekranach pojawił się film Narodziny gwiazdy, gdzie główną rolę zagrali Lady Gaga i Bradley Cooper, jednym susem pojawili się plotki o ich wielkim romansie. Aktorzy tak świetnie wykonali swoją pracę, pokazując wielką miłość między sobą, że trudno było nie uwierzyć w to, że coś między nimi jest.

Film Narodziny gwiazdy

Rosyjska modelka Iryna Shayk była partnerka Bradley Coopera, dobrze wierzyła w takie plotki. Ostatnią kroplą dla niej był oscarowy występ Gagi z Cooperem, gdzie doszło do pocałunku. Iryna Shayk i Bradlej Cooper rozstali się. Tak samo później pojawili się nowe plotki o tym, że Lady Gaga jest w ciąży od Coopera, a dowodem tego był jej okrągły brzuszek.

Cameron Diaz w wieku 47 lat narodziła swojego pierwszego dziecka!


Sama piosenkarka komentowała tę sytuację w inny sposób, mówiąc o tym, że żadnego romansu nigdy nie było i być nie może. Ostatnio gwiazda zdecydowała się zamknąć ten temat ostatecznie. Na początku 2020 roku, Gaga pojawiła się w talk-show Oprah. Pytano było o różne rzeczy, ale oczywiście głównym temat był głośny romans z Bradley Cooperem.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

"Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie" - powiedziała Lady Gaga.

Zapadła ostateczna decyzja... Na co zdecydowała się dziennikarka

Czy był romans między Lady Gagą i Bradley Cooperem?

Jeszcze dodała:

"Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, oszukując wszystkich. Wykreowaliśmy to"

To była dość profesjonalna gra, że cały show-biznes zaczął o tym mówić.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com