Przed królową Elżbietą II stoi teraz ważna decyzja. Ona organizowała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich. I zastanawia się nad tym, jak postąpi prawidłowo w takiej sytuacji?
O co chodzi?
W ostatnich czasach, cały świat mówi o odejściu Meghan Markle i księża Harry z królewskiej rodziny. Małżonkowie zadecydowali się zarabiać swoje własne pieniądze i nie załeżyć od królewskiej rodziny. Zaczyna się nowy etap w ich życiu, który pozwoli im zajmować się tym, co wcześniej było niemożliwym. Pisaliśmy o tym wcześniej, przeczytaj to tutaj.
Mężczyzna zostawił swojego psa w kościele z żałosną notatką
Dziś, 9 stycznia w Pałacu Buckingham, królowa zebrała naradę, aby załatwić ten kryzys rodzinny.
„Publikuję osobiste nietypowe zdjęcie. Komentarze: ‘W pani wieku takich zdjęć nie wolno publikować.’ ‘Po co to pokazywać. Myśli że ma 16 lat." Z życia
Moja mama sprzedała mieszkanie po babci i spodziewałam się, że część pieniędzy dostanę na urodziny, ale tak się nie stało
Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać
Kształt płatka usznego a charakter człowieka: wynik testu powie wszystko o słabych i silnych stronach osoby
"Królowa zwołała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i zleciła im wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni" - powiedziała osoba, która jest korespondentem "Daily Mail".
Potrzeba wystarczająco dużo czasu, aby rozwiązać ten problem.
Aspiryna nie tylko na ból głowy
"Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu" - oświadczyli doradcy królowej Elżbiety.
Teraz tylko pozostaje czekać na nową, lakoniczną informację.
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com