Przed królową Elżbietą II stoi teraz ważna decyzja. Ona organizowała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich. I zastanawia się nad tym, jak postąpi prawidłowo w takiej sytuacji?

O co chodzi?

W ostatnich czasach, cały świat mówi o odejściu Meghan Markle i księża Harry z królewskiej rodziny. Małżonkowie zadecydowali się zarabiać swoje własne pieniądze i nie załeżyć od królewskiej rodziny. Zaczyna się nowy etap w ich życiu, który pozwoli im zajmować się tym, co wcześniej było niemożliwym. Pisaliśmy o tym wcześniej, przeczytaj to tutaj.

Mężczyzna zostawił swojego psa w kościele z żałosną notatką

Dziś, 9 stycznia w Pałacu Buckingham, królowa zebrała naradę, aby załatwić ten kryzys rodzinny.

Królowa Elżbieta II

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

 

"Królowa zwołała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i zleciła im wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni" - powiedziała osoba, która jest korespondentem "Daily Mail".

Potrzeba wystarczająco dużo czasu, aby rozwiązać ten problem.

Dlaczego Królowa Elżbieta zebrała naradę?

Aspiryna nie tylko na ból głowy

"Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu" - oświadczyli doradcy królowej Elżbiety. 

Teraz tylko pozostaje czekać na nową, lakoniczną informację.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com