Justin Bieber osiągnął wszystko w świecie muzyki jeszcze zanim skończył 18 lat. Miliony na koncie dotąd ubogiego nastolatka zawróciły mu w głowie.

Nowa piosenka Justina Biebera

Piosenkarz nie ukrywa, że przez nierozwagę i brak dobrych wzorców popadł w narkotyki. Jednak wiara w Boga i miłość do Hailey Baldwin postawiła go na nogi.

źródło: Instagram @haileybieber

Niestety, mimo, że piosenkarz jest już wolny od nałogu, wciąż zarzuca mu się branie narkotyków, co sugeruje jego wciąż zmęczony wygląd.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Gwiazda miała tego dosyć i zdecydowała się powiedzieć, czym tak naprawdę spowodowana jest jego zła kondycja.

Podczas kiedy pełno ludzi powtarza, że Justin Bieber wygląda jak g***o, narkoman pod wpływem metamfetaminy (…) nie zdają sobie sprawy, że została u mnie zdiagnozowana borelioza, nie tylko ona, ale również poważny przypadek mononukleozy wpłynęły na moją skórę, mózg, funkcjonowanie, energię i zdrowie ogólne –tłumaczy wokalista

źródło: Instagram @haileybieber

Mimo tego, że oni borelioza, ani mononukleoza nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla życia, to mogą mocno obniżyć jego jakość. Ogólne złe samopoczucie w związku z ciągłą walką układu odpornościowego wycieńcza z sił, przez co faktycznie Justin mógł wyglądać gorzej.

Nie uwierzysz, co Justin Bieber zrobił dla Hailey!

Przypominamy, że borelioza jest chorobą bakteryjną przenoszoną przez kleszcze, której najgroźniejszym powikłaniem może być zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Natomiast mononukleoza jest chorobą wirusową, zwaną „chorobą pocałunków”, ponieważ to przez ślinę najczęściej dochodzi za zakażenia. Choroba ma zazwyczaj przebieg podobny do grypy. Jej cechą charakterystyczną jest wystąpienie wysypki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com