Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy porusza serca milionów Polaków.

Każdego roku słyszymy o kolejnym rekordzie, kibicujemy i wspieramy. Milionom z nas zależy, aby orkiestra grała do końca świata i jeden dzień dłużej. Wiele znanych osób co roku włącza się w akcje, by dorzucić swoją przysłowiową cegiełkę do coraz bardziej imponujacych kwot.

Julia Wieniawa wspiera WOŚP. Sama kiedyś skorzystała się z tej akcji

Zarówno z zeszłym roku, jak i w tym Nicole Sochacki - Wójcicka znana wszystkim jako Mama Ginekolog postanowiła wesprzeć WOŚP.

Nicole Sochacki - Wójcicka jest ginekologiem - położnikiem. Za pośrednictwem swojego bloga pomaga kobietom w ciąży i młodym matkom. Nie tylko opowiada swoje historie, ale także przemyca kobietom swoją medyczną wiedzę. Zachęca Polki do dbania o zdrowie i zdradza tajniki zdrowego życia od strony swojej specjalizacji.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Małgorzata Rozenek załamana. Wakacje w Meksyku okazały się niewypałem

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

W zeszłym roku Mama Ginekolog włączyła sie w zbiórkę WOŚP sprzedając w sieci swoje książki w formie e-booków. Możliwe było zakupienie odcinka - o miłości i o ślubie. W tym roku Nicole dodała e book o gotowaniu i jego drugą część - dokładka. Całość ze sprzedazy zasili konto Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy. A kwota jest imponująca...

Zobacz nagranie

Gratulujemy pomysłu, cieszymy się, ze tak wiele osob wspiera WOSP

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com