Polska piosenkarka Julia Wieniawa bardzo aktywnie korzysta się w sieci społecznościowych, a właśnie cudownie prowadzi swój profil na Instagram. Tam ona dzieli się prawie wszystkim.

Co Kinga Rusin myśli o kosmetykach Anny Lewandowskiej?

Na ten raz gwiazda umieściła zdjęcie, gdzie możemy zobaczyć, jak celebrytka wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jeszcze do tego, w studiu DDTVN zasiadła na kanapach w towarzystwie Moniki Olejnik i Zosi Zborowskiej, które tak samo wsparły akcję.

Julia Wieniawa wspiera WOŚP

Wieniawa wyglądała przepięknie. Na niej była biała marynarka, a pod spodem był czarny top. Do tego idealnie dopasowywali dżinsowe spodnie. Delikatny makijaż i zaczesane w koński ogon włosy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dla Julii Wieniawy jest bardzo ważną rzeczą. Wszystko z tego, że jeszcze w samym dzieciństwie skorzystała się ze sprzętów sfinansowanych przez WOŚP.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Julia Wieniawa podzieliła się tym, jak wspiera WOŚP

Julia Wieniawa i WOŚP

"Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie" - zdradziła w niedzielnym wydaniu programu Dzień Dobry TVN.

Izabela Janachowska nie popisała się inteligencją. Chciała pomóc Australii, ale tylko jej zaszkodziła


Jeszcze ciekawym faktem jest to, że będąc małym dzieckiem Julia Wieniawa sama chodziła z puszką i zbierała pieniędzy dla akcji WOŚP.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com