Królewskie braty-książęta William i Harry od samego swojego dzieciństwa spędzali czas zawsze razem. Patrząc na nich, można było zazdrościć ich przyjaźni i braterskiej miłości. Nawet gdy książę William ożenił się na Kate Middleton, nie zepsuło to ich relacji. Natomiast, z pojawieniem się Megan Markle, wszystko potoczyło się w inną stronę.

Córka Angeliny Jolie wyprowadza się z mieszkania. Już nie może mieszkać ze swoją matką

William i Harry

Odejście od królewskiej rodziny Meghan Markle i księża Harry stało dla większości wielkim szokiem. Nikt nie oczekiwał, że para podejmi taką decyzję dla siebie. O tym dlaczego postanowili tak zrobić, szczegółowo czytaj w naszym artykule

Obecnie tą sytuację zdecydowął się skomentować sam książe William. W rozmowie z The Sunday Times, powiedział:

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

"Opiekowałem się bratem przez całe życie. Nie mogę tego dłużej robić. Przykro mi z tego powodu. Jedyne co mogę zrobić, to spróbować ich wesprzeć i mieć nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas, gdy będziemy śpiewać w tym samym chórze. Chcę żeby wszyscy grali w jednej drużynie"

Książę William skomentował sytuację odejścia swojego brata Harry od królewskiej rodziny

Jurek Owsiak prywatnie. Jakim ojcem jest założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodatkowo, jeszcze w październiku zeszłego roku, podczas kręcenia  filmu dokumentalnego Harry and Meghan: An African Journey, korespondent, Tom Bradby, otrzymał komentarz od księża Williama, dotyczący swojego brata:

"Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni"


Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com