Ale moja przyjaciółka znalazła się w nieprzyjemnej sytuacji z powodu decyzji swojej matki. Moja przyjaciółka ma siostrę. Jest mężatką.

Jej mąż jest wspaniałym człowiekiem, żyją bardzo skromnie w jednopokojowym mieszkaniu. Natalia otrzymuje pieniądze, pracuje z domu przez telefon jako administrator, jej teściowa jest pielęgniarką, zawsze musi tam być.

Jej mąż również pracuje, ale nie mogą poprawić swojej sytuacji finansowej. Czasami jej matka i siostra pomagają jej, dając jej pieniądze na jedzenie i zabawki, ale bardzo rzadko. Jej dzieci są bardzo dobrze wychowane: nie marzą o drogich smartfonach, jak inne dzieci, ale po prostu o nowych ubraniach, nowych tenisówkach.

Cieszą się każdą drobnostką. Ale z jakiegoś powodu moja matka postanowiła zostawić cały swój majątek swojej starszej siostrze (mojej przyjaciółce). Ona i jej mąż mają trzypokojowe mieszkanie i syna.

Moja przyjaciółka ma dobre dochody, jej mąż jest odnoszącym sukcesy biznesmenem. Ich firma rozwija się każdego roku i planują kupić własny dom. Co roku wyjeżdżają na wakacje za granicę, ubierają się szykownie, a na urodziny mąż podarował jej SUV-a.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Mojej mamie dobrze się powodzi finansowo, ma drogi samochód i mieszka w nowym budynku. Zasugerowała więc mojej przyjaciółce, aby udała się do notariusza w celu sporządzenia dokumentów i kazała jej zabrać ze sobą paszport, ale powiedziała jej, aby nic nie mówiła swojej siostrze.

Postanowiła przekazać cały swój majątek najstarszej córce. Dwa mieszkania, dacza, garaż. Formalności zostały załatwione, a w domu zapytała:

- "A co z moją siostrą, to niesprawiedliwe, prawda? A moja matka odpowiedziała: "Tak zdecydowałam, taka jest moja wola i nie zadawałam więcej pytań.

Kiedy odejdę, sama porozmawiasz z siostrą. Nie chcę skandalu. Moja przyjaciółka nie jest zadowolona z tej sytuacji. Ona i jej siostra nie mają zbyt ciepłych relacji, a kiedy jej siostra dowie się, że jest jedyną spadkobierczynią, nie wybaczy matce ani jej; a wtedy nie będzie ucieczki od skandalu.

Decyzja matki jest dla niej zaskoczeniem, ale siostra będzie ją o wszystko obwiniać. Dlaczego matka nie porozmawia z córką? Czy uważasz, że decyzja matki jest sprawiedliwa?

Pisaliśmy również o: Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Może zainteresuje: Śmiałe wyznanie Dawida Kubackiego. Jak przeszedł przez dramatyczne chwile razem ze swoją żoną

Przypominamy o: Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny