Nie widziałam go jeszcze, ponieważ boję się latać samolotem, a rodzina mojego syna nie może jeszcze do nas przyjechać, więc cieszę się moim synem i wnukiem za pośrednictwem wideo.

Szczerze mówiąc, to wszystko, czego potrzebuję. Jestem kobietą kochającą wolność, zawsze znajduję czas na relaks, uprawianie sportu, chodzenie na ciekawe wydarzenia i nigdy nie czułam się jak babcia w moim sercu.

Moja córka, Leia, ma już 40 lat, choć nie spotkała jeszcze swojej miłości: tak naprawdę nigdy jej nie miała.

Zawsze myślałam i nadal myślę tylko o mojej karierze i pracy. Moje relacje z synami zawsze były świetne, mieszkamy razem i nie przeszkadzamy sobie nawzajem.

Nigdy nie ukrywałam, że nie mam takich samych uczuć do mojego wnuka, jak opisano w książkach. Owszem, jest uroczy, bardzo go kocham, ale mam dość. Kiedy mieszkał z nami, mój syn miał romantyczny związek z dziewczyną z sąsiedniej wioski.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Na początku byłam przeciwna temu związkowi, ale i tak się nie angażowałam, bo wiedziałam, że to nie potrwa długo. Ale po kilku tygodniach dziewczyna powiedziała mi, że jest w ciąży.

W tamtym czasie mój syn nie chciał nagle narodzonego dziecka ani rodziny, a ja nie myślałam jeszcze o zostaniu babcią.

Sama wiedziałam, że mój syn zdecydowanie nie jest gotowy na założenie rodziny, był wtedy jeszcze bardzo młody.

Daliśmy tej dziewczynie pieniądze, żeby wzięła dziecko, ale odmówiła. Ostrzegliśmy ją z góry, że nie weźmiemy odpowiedzialności za to dziecko.

Więc urodziła go i wychowywała sama aż do teraz. Niedawno usłyszałam potępienie pod moim adresem, ponieważ rzekomo mam wnuka w sąsiedniej wiosce, a nawet się nim nie interesuję.

Dlaczego w ogóle miałabym się nimi interesować? Sami ich ostrzegliśmy, że nie chcemy mieć nic wspólnego z ich rodziną ani dzieckiem.

Pisaliśmy również o: Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Może zainteresuje: Śmiałe wyznanie Dawida Kubackiego. Jak przeszedł przez dramatyczne chwile razem ze swoją żoną

Przypominamy o: "Kiedy odejdę, sama powiesz o tym swojej siostrze". Tymi słowami matka zapisała cały spadek najstarszej córce, nie zostawiając młodszej ani grosza