Byłem jeszcze dzieckiem, nie rozumiałem wielu rzeczy, a moja mama siedziała i płakała. Potem zacząłem umawiać się z dziewczynami. Zawsze mówiłem wszystkim, że mam problemy zdrowotne.

Dla niektórych nie stanowiło to problemu, choć byli i tacy, którzy mnie rzucali. Tak się złożyło, że zakochałem się po uszy w jednej dziewczynie. Zaczęliśmy się spotykać, a potem jej się oświadczyłem.

Nie chciałem jej powiedzieć, że nigdy nie będziemy mogli mieć dzieci: bałem się ją stracić, nie wyobrażałem sobie życia bez mojej ukochanej. Nie wiem, jak to się stało, ale zaraz po ślubie moja żona powiedziała mi, że spodziewa się dziecka.

"Jesteśmy małżeństwem zaledwie od kilku miesięcy, a ona już mnie zdradziła" - pomyślałem i wymyśliłem plan zemsty. Postanowiłem nie mówić o mojej chorobie aż do narodzin dziecka, przemilczeć jej niewierność, a kiedy urodzi, opuścić ją z dumą i bez litości.

Moi przyjaciele przekonywali mnie, mówiąc, że dziecko będzie cierpieć, to nie jego wina, że jego matka była filantropem. Co by się stało, gdyby moja żona zdecydowała się porzucić dziecko?

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

Ale byłem zraniony i załamany, i zdecydowałem się pójść na całość. I tak urodziła się nasza córka.

Poszedłem do polarnego domu, aby zostawić żonę i wyrazić wszystko, co o niej myślałem. Moja żona siedziała na łóżku i kołysała dziecko w ramionach.

Córka była tak piękna, że zaniemówiłem, przytuliłem córkę, pocałowałem jej małe palce, gdy słodko spała.

Nie mogłem oddać córki, mimo że była od innego mężczyzny. Wtedy moja matka natychmiast zrobiła test na ojcostwo i wynik wynosił 99,9%. Cuda się zdarzają!

Pisaliśmy również o: Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Może zainteresuje: Niepokojące wieści z życia Dominiki Gwit. Co tak smutnego wydarzyło się w jej domu

Przypominamy o: Pożegnanie Gabriela Seweryna. Szczegóły uroczystości pogrzebowej