Mieszkamy na wsi, a nasza najmłodsza córka niedawno wyszła za mąż - ale nie ma w tym żadnej radości. Młoda para nie miała ceremonii ślubnej, po prostu podpisała dokumenty, ponieważ mój mąż kategorycznie sprzeciwiał się temu małżeństwu.

Mimo to nasza córka oficjalnie poślubiła swojego Adama, a teraz mieszkają z jego rodziną. Mój mąż oświadczył, że nie chce więcej widzieć w naszym domu swojej córki, zięcia ani krewnych. Boję się, że możemy stracić córkę i nigdy nie zobaczyć wnuków.

Mieszkamy w tej samej wiosce i muszę widywać się z córką w tajemnicy przed mężem. Ta nieprzyjemna historia zaczęła się zanim poślubiłam mojego Ivo. Jego siostra spotykała się kiedyś z facetem, który rzucił ją przed ślubem, co było hańbą dla całej wioski.

Ten facet później ożenił się i miał syna, który teraz jest ojcem naszego zięcia. Mój mąż nie może wybaczyć temu człowiekowi, który kiedyś skrzywdził jego siostrę.

Uważam, że to, co wydarzyło się w przeszłości, nie powinno wpływać na przyszłość naszej córki, ale mój mąż nalega, aby nigdy nie siedział przy tym samym stole, co ci ludzie.

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

Ivo ma bardzo silny charakter, a jego słowo jest zawsze prawem w naszej rodzinie.

Dbał o mnie i nasze córki, często podróżując do pracy. Mamy duży dom zbudowany przez Ivo, a on pomaga również swojej siostrze i teściowej.

Mimo to uważam, że siostra mężczyzny jest częściowo odpowiedzialna za jego sytuację. Przez te wszystkie lata była samotna i mieszkała z matką.

Mój mąż jej współczuje, ale ja uważam, że przez te wszystkie lata mogła coś zrobić ze swoim życiem osobistym. Jestem zdenerwowana tą sytuacją: płakałam cały wieczór podczas uroczystości sylwestrowej z powodu uporu mojego męża.

Widzę, że krewni mojego męża są gotowi nas odwiedzić, ale mój mąż nie chce być z nimi w relacjach rodzinnych.

Pisaliśmy również o: Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Może zainteresuje: Niepokojące wieści z życia Dominiki Gwit. Co tak smutnego wydarzyło się w jej domu

Przypominamy o: Pożegnanie Gabriela Seweryna. Szczegóły uroczystości pogrzebowej