Oczywiście była temu przeciwna, opierała się jak tylko mogła. Przekonywała ją, żeby wynajęła mieszkanie hipoteczne, żeby jak najszybciej zamknąć kredyt hipoteczny. Udawała, że jest chora. Ale to na nic. Dzieci wyprowadziły się. Zostawili moją matkę samą. Jest nudno jak cholera!

Wnuk nie biega po mieszkaniu jak wyścigówka, nie ma kogo pouczać. Mam dość! Zamieszkam z nimi, a swoje mieszkanie wynajmę i będę oszczędzać! Przyjechała do nich w piątek wieczorem.

- Moje dzieci! Ciężko mi żyć samej, postanowiłam zamieszkać z wami" - powiedziała synowi i synowej.

- Zamieszkać z nami? "Hip-hip-hura!" dodała synowa Anny. Oczy jej męża i teściowej powędrowały na ich czoła. "Naprawdę jesteś szczęśliwa?" - mruknęła jej teściowa w zakłopotaniu.

- Oczywiście, mamo, wszystko jest dobrze! Po pierwsze, wynajmiemy twoje mieszkanie i zapłacimy czynsz za internet! Po drugie, będziesz pomagać przy wnuku! Będziesz miała dużo wolnego czasu.

Popularne wiadomości teraz

"Moja siostra planuje szóste dziecko: Może nadszedł czas, aby zatrzymać się, pomyśleć o sobie i zadbać o te, które już ma"

"Moja teściowa zniszczyła moje małżeństwo, a teraz prosi o pozwolenie na widzenie się z jej wnukami: ma odwagę"

"Mój mąż odmówił zarejestrowania mnie w mieszkaniu, ale nie odmówił zarejestrowania przyjaciela: oczywiście, że mu ufa"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Więc zajmiesz się wnukiem!" - Jak mam mieć dużo czasu?" - teściowa nie mogła dojść do siebie - To proste! Jestem właścicielką tego mieszkania, więc nie musisz gotować i sprzątać! Zarówno ty, jak i Andrzej potrzebujecie dużo świeżego powietrza.

Dlatego przy każdej pogodzie, przed obiadem i drzemką chłopca, zabierzesz go na spacer. "Przynajmniej przez półtorej godziny!" "A moje programy telewizyjne?" - wykrzyknęła moja teściowa.

- "Nie mamy i nie będziemy mieć telewizora!" Anna "uszczęśliwiła Julię." "A tak przy okazji, skarżyłaś się na złe samopoczucie. Będę gotować specjalnie dla ciebie.

Nic tłustego, słonego, pikantnego. Tylko owsianka z wodą i warzywami... Julia pożegnała się i szybko wyszła, zapominając o planach przeprowadzki.

"Dzieci nigdy nie powinny żyć z dala od rodziców", powtarzała sobie. Jej syn, zamykając za matką drzwi wejściowe, roześmiał się serdecznie: "Ale z ciebie aktorka! Jak długo ćwiczyłaś?

Pisaliśmy również o: Dramatyczne chwile. Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Skoczek nie mógł dłużej kryć prawdy

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: Oto moment. Kasia Cichopek wreszcie ujawnia zdjęcia ze swoich zaręczyn