W ostatnich dniach roku aktorka postanowiła podsumować swoje doświadczenia, tworząc film z najważniejszymi chwilami minionych 12 miesięcy. Jednak wśród licznych fotografii znalazł się jeden niezwykły kadr – chwila zaręczyn!

Tradycją stało się już dla wielu celebrytów tworzenie osobistych retrospekcji, ukazujących kulisy ich życia i najważniejsze momenty. Kasia Cichopek, znana polska aktorka, również postanowiła podzielić się ze swoimi fanami takim filmikiem. Od stycznia do grudnia możemy śledzić emocje związane z podróżami, pracą i prywatnymi chwilami pary.

Jednak prawdziwym zaskoczeniem i momentem, który wstrząsnął fanami, było pojawienie się ujęcia z zaręczyn. Mimo wcześniejszych spekulacji na temat ślubnych planów Kasi i Macieja, para dotąd nie skomentowała tych doniesień. Nagle jednak pojawiło się zdjęcie, na którym Kasia prezentuje pierścionek zaręczynowy, a Maciej czule obejmuje ją, składając pocałunek na czole.

Kasia Cichopek, screen YT
Kasia Cichopek, screen YT
Kasia Cichopek, screen YT

Chociaż para zachowała dotąd tajemnicę w kwestii zaręczyn, to ten jedyny kadr mówi więcej niż tysiąc słów. Aktorka, z promiennym uśmiechem, ukazuje pierścionek, który przyciąga spojrzenia swoją wyjątkową wielkością. Widok tej chwili czułości i radości zdobył serca fanów, którzy teraz z niecierpliwością czekają na oficjalne potwierdzenie szczęśliwego wydarzenia.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Niewykluczone, że to właśnie zaręczynowe zdjęcie, uchwycone zaledwie kilka minut po magicznym "Tak", stanie się pamiątką nie tylko dla pary, ale i dla wszystkich, którzy śledzą życie Kasi Cichopek z uwagą i sympatią. Rok 2023 dla aktorki zakończył się nie tylko podsumowaniem, ale i zaintrygowaniem fanów tajemniczym rozdziałem, który zaczyna się od pierścionka na palcu i szczęśliwego uścisku.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne chwile. Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Skoczek nie mógł dłużej kryć prawdy

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: Łzy i wzruszenie na pożegnaniu Krzysztofa Respondka. Poruszające chwile, które trudno zapomnieć