- "Nie potrzebowałem nawet pierwszego, a ty zdecydowałaś się na drugie" - powiedział mężczyzna, pakując swoje rzeczy. Drugie dziecko Adama było pretekstem do opuszczenia Julii, więc nie był zdenerwowany, a raczej szczęśliwy.

Adam trzasnął drzwiami i wyszedł. Po wyjściu Adama Julia pomyślała, że skoro zostawił ją w takiej sytuacji, to po co w ogóle go potrzebowała? Postanowiła się na nim zemścić. Julia zaczęła plotkować, a ponieważ mają małe miasteczko, wszyscy od razu wiedzieli, że jest bogata.

Powiedziała, że rodzice przekazali jej ogromny spadek. Według plotek odziedziczyła mieszkanie w Warszawie i daczę na wsi, a także biznes i pieniądze. Wtedy cała historia dotarła do Adama, ale to był czysty przypadek, że nawet nie zorientował się o kim mówiła i o czyim spadku mówiła.

Nie zastanawiając się dwa razy, mężczyzna postanowił ukłonić się swojemu byłemu współlokatorowi, mówiąc, że nie miał racji, przyjmij to z powrotem. I jak myślisz, oczywiście nie mogła go od razu zaakceptować, bo w tym samym momencie dowiedziałby się, że udawała.

"Nie potrzebuję cię" - powiedziała Julia - "Jadę do Warszawy, aby znaleźć partnera życiowego i dać dzieciom mojego ojca partnera życiowego".

Popularne wiadomości teraz

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

- Jakiego partnera życiowego, jakiego ojca, moim dzieciom? Zamierzała go poszukać! "Pozwę cię, nie pozwolę ci ze mnie kpić.

Jestem ich ojcem, mam prawo być z nimi." - Prawnie jesteś dla nich nikim." - Zrobię wszystko, żeby zostać ich ojcem." - Wynajmę najlepszych prawników, pozwę cię!

I wynajął najlepszych prawników. A Julia była mądrą kobietą, nawet nie zawracała sobie tym głowy. Wiedziała, że jej były współlokator i były kochanek dobrze zarabia.

Wzięła darmowego prawnika, nawet przegrała sprawę. Igor udowodnił swoje ojcostwo.

W rezultacie Julia wystąpiła o alimenty. A teraz przeprowadziła się do Warszawy z pieniędzmi i wynajmuje mieszkanie.