Nie martwię się o nią, wybrała bardzo dobrego męża, dobrze zarabia, pomaga żonie we wszystkim i spaceruje z dziećmi. Ogólnie są moją dumą, ale mam młodszego syna, którego życie osobiste nie układa się najlepiej.

Zawsze spotyka się z obcymi kobietami, a w dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć przyzwoitą i piękną. Kiedyś cierpiał przez cały rok po złym rozstaniu, ale w końcu wszedł w nowy poważny związek. Byłam bardzo ciekawa, komu udało się wyciągnąć mojego syna z długotrwałej depresji, ale nie chciał nam tego przedstawić.

Z czasem zdałam sobie sprawę, że ta sytuacja nie bez powodu wydawała mi się nienormalna, że to wszystko wydawało mi się w jakiś sposób nienormalne. A wczoraj nagle przyprowadził ją do nas na herbatę.

Byłam bardzo zaskoczona, widząc tę zmęczoną, dojrzałą kobietę na moim progu. Powiedział mi, że jego wybranka jest starsza, ale nie sądziłam, że od razu będzie to tak widoczne. Rozumiem, że mój syn jest z nią szczęśliwy, ale to bardzo dziwne. Ta kobieta była wcześniej dwukrotnie rozwiedziona i wychowuje trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jestem w szoku!

Teraz po prostu nie wiem, jak porozmawiać z synem i powiedzieć mu, że to nie jest najlepsza opcja na małżeństwo. Martwię się też o mojego syna, czy naprawdę jest gotowy wziąć odpowiedzialność za trójkę cudzych dzieci w tak młodym wieku? Być może jest jeszcze zbyt romantycznie nastawiony do świata i nie zdaje sobie sprawy z tego, co go czeka.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Chciałam go ratować, myślałam o tym prawie codziennie. Dobrze, że syn na razie zgodził się na ślub cywilny i nie będzie składał wniosku do urzędu stanu cywilnego. Wspólne życie z trójką dzieci może wiele zmienić.

Uczucia ostygną i się rozstaną. Moja nowa synowa też mnie nie lubi, jest bardzo arogancka. Boję się wyobrazić, co będzie dalej...