Najprawdopodobniej mąż chciał tylko żartować, ale kobieta dała mu niesamowitą odpowiedź, która zmusza do refleksji.

W dniu, gdy para obchodziła 25-lecie wspólnego życia, mąż powiedział, że doskonale pamięta czasy, kiedy mieszkali jeszcze w małym jednopokojowym mieszkaniu, spali na niewygodnym materacu, oglądali czarno-biały telewizor i marzyli o drogim samochodzie.

A teraz ma dużo pieniędzy, prywatny dom, ogromny telewizor, wygodne łóżko, tylko obok niego śpi 50-letnia żona, a on uważa, że zasługuje na młodszą 25-letnią partnerkę.

Jego żona długo nie myślała, co odpowiedzieć. Powiedziała, że ​​może odejść z domu i szukać młodej kochanki, ale wtedy musiałby znowu być młody, spać na złym materacu, oglądać stary telewizor, mieszkać w małym mieszkaniu i jeździć komunikacją miejską.

Miała rozumną i mądrą żonę, która nie obraziła się na takie dwuznaczne wypowiedzi, nie krzyczała w odpowiedzi, tylko spokojnie rozmawiała. Wyraźnie dała mężowi do zrozumienia, że ​​życie nie zacznie się od nowa, a dawnych emocji nie można odzyskać.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Aby ponownie poczuć wszystko, co się czuło w młodości, trzeba wrócić do przeszłości. Bogaty człowiek na pewno nie doceni kawałka chleba kupionego za ostatnie pieniądze, bo już przyzwyczaił się do lepszych posiłków.

Dla nas wszystkich nowe emocje mogą nadejść tylko w przyszłości. I co z tego, że mąż śpi w łóżku już nie z młodą kobietą, ale razem mogą bawić się z wnukami, cieszyć się razem z nimi, spacerować, podróżować. Nigdy nie warto się oglądać wstecz, takie chwile tylko warto pamiętać i cenić, nie więcej.