Nikt nie wszedł do jej pokoju, a dziecko przyniesiono dopiero dwie godziny później.

Lekarz przyniósł dziecko owinięte w pieluszki i położył je na piersi matki. Kobieta już nie mogła się doczekać tej chwili. Oto dziecko w jej ramionach.

Podniosła pieluszkę, ale to, co zobaczyła, zszokowało ją. Lekarz w tym momencie nic nie powiedział, tylko odwrócił się do okna.

Dziecko nie miało uszu, ale jego słuch był doskonały. Nie wpłynęło to jednak na miłość jego matki. Kochała go jeszcze zanim się urodził. Był wychowywany jak zwykłe dziecko i nigdy nie podkreślano jego wad.

Jednak jego rodzice zrozumieli, że nadejdzie czas, kiedy będzie ich o wszystko pytał. Dzieci zaczęły go wyśmiewać i nazywać dziwakiem. W rzeczywistości dziecko było bardzo utalentowane. Dobrze się uczył i miał doskonały słuch muzyczny. Jego relacje w klasie z dziećmi nie układały się dobrze.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"Gdy tylko pensja mojego męża wzrosła, wszystkie obowiązki w domu spadły na moje barki: teraz zachowuje się jak dyrektor"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

Rodzice zapytali chłopca, czy chciałby mieć naprawione uszy i czy zgodziłby się na operację. Był bardzo szczęśliwy, że można to zrobić. Szybko znaleziono osobę, która zgodziła się to zrobić. Wkrótce chłopak miał zupełnie normalny wygląd.

Mijały lata. Stał się sławnym muzykiem. Pewnego dnia zapytał rodziców, kim była osoba, która podarowała mu uszy.

Ojciec w milczeniu uniósł włosy matki i syn zobaczył, że nie ma ona uszu. Nigdy wcześniej tego nie zauważył. Potem chłopiec robił wszystko, by uszczęśliwić rodziców.