Miejsce 5 - Mikołaj

Mężczyzna o tym imieniu cechuje się niezwykłą zmysłowością. To jak się porusza, jak mówi.. On wie co zrobić, by romantyczna kolacja skończyła sie śniadaniem. To mistrz uwodzenia.

Miejsce 4 - Dominik

Dominik to prawdziwy flirciarz, który wie jak uwieść każdą dziewczynę. Jemu po prostu nie można odmówić, nawet jak bardzo się chce. Nie wiadomo czy to zasługa zwinnych rąk czy charyzmy.

Którego mężczyznę z obrazka wybierzesz? Ten test zdradza Twoje największe pragnienia

Miejsce 3 - Damian

Damian świetnie zna się na ciele kobiety i nie ma problemu, zeby znaleźć punkt G. Potrafi doprowadzić każda kobietę do niewyobrżalnej przyjemności. Partnerki Damianów to prawdziwe szczęściary.

Popularne wiadomości teraz

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Miejsce 2 - Łukasz

Facet o tym imieniu jest nie do zdarcia. Zawsze ma siły na małe i większe igraszki. Lubi też eksperymentować w łóżku. Z Łukaszem nigdy nie ma nudy!

Top 10 damskich imion, które pociągają mężczyzn. Działają na nich jak narkotyk

Miejsce 1 - Tomasz

Ci faceci wiedzą co to ogień, ale też nie mają problemu, by zapewnić romantyczny klimat i kochać się powoli z jak największym wyczuciem. Po prostu jakby czytali kobietom w myslach.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com