Każda z nas czasem lubi zrobić się na tak zwane bóstwo. Kupujemy seksowne sukienki, bieliznę, dbamy o paznokcie czy makijaż. Jesteśmy nawet w stanie przechodzić cały wieczór w niebotycznych szpilkach, by się podobać. W naszym wizerunku wielką wagę przykładamy także do fryzury. Kręcimy loki, prostujemy, wykonujemy wymyślne uczesania, by zwrócić na siebie uwagę.  

Siemię lniane – produkt, który uratuje Twoje włosy

A co tak naprawdę podoba się facetom?

Według ankietowanych mężczyzn, ich ulubioną fryzurą u kobiet jest niepozorny, lekko potargany kucyk, czyli tzw. messy ponytail. Ponoć jest on kwintesencją prostoty z odrobiną nonszalancji, którą kochają faceci. Okazuje się więc, że mężczyźni nie lubią, gdy widać, że pracowałaś długo nad swoją fryzurą i nie lubią udziwnień.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Messy ponytail na szczęście łatwo wykonać!

Wystarczy niedbale zaczesać włosy do tyłu, ale nie rozczesując ich zbyt dokładnie. Na koniec uwolnij kilka kosmyków z kucyka i gotowe. Fajnie, kiedy włosy są zakręcone, ale mają postać „potarganych fal”, a nie idealnie skręconych rurek.

Jaka fryzura pasuje do Twojego kształtu twarzy?

Jednak najważniejsze jest to, by samemu czuć się dobrze w tym, co mamy na sobie, również na głowie, bowiem nic tak nie działa na facetów jak pewna siebie kobieta. Jeśli same będziemy się czuć piękne, nawet w dresie będziemy wyglądać olśniewająco!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com