Przez dwa i pół roku Wiaczesław czekał na powrót swojego wiernego przyjaciela. Pies rasy Laika o imieniu Shah był jego wiernym towarzyszem i niezawodnym sojusznikiem. Przyjaźń między człowiekiem a psem trwała ponad rok. Jakim ciosem dla człowieka była utrata psa.

W 2017 r. Niedaleko Mińska na Białorusi, Wiaczesław udał się do lasu na polowanie ze swoim wiernym psem Shah. Ten spacer po lesie nie różnił się od wszystkich poprzednich. Dla mężczyzny i jego psa taka rozrywka była znana.

Izabella Scorupco wyszła za mąż!

Ale w pewnym momencie szach wyczuł bestię. Pies popędził szlakiem, ale Wiaczesław nie nadążył za nim. Wkrótce pies stracił z oczu. Mężczyzna uciekł głośno, szczekając, ale wkrótce głos psa ucichł w oddali. Dokąd Wiaczesław nie wiedział. Wędrował przez las w poszukiwaniu psa do późnej nocy, ale nie znalazł śladu obecności psa. Właściciel podniósł całą dzielnicę na nogi w poszukiwaniu swojego psa. Ale nikt nie widział podobnego ...Mężczyzna myśłał, że już się nie da znaleźć swojego psa.

Wierny pies wrócił się do domu

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Jednak w styczniu 2020 r. Wiaczesław otrzymał wiadomość, że jedna rodzina z Wilejki znalazła podobne upodobania. Rozdali zdjęcia psa. Na szyi psa znajdował się drut, który łowcy ustawiali podczas polowania na zwierzęta.

Niewiarygodna historia adopcji w świecie zwierząt. Małpa została matką bezdomnego szczeniaka

Biedny pies wcale nie był taki jak poprzedni. Był wychudzony, poobijany, odrapany i całkowicie nieszczęśliwy. Ale Wiaczesław natychmiast rozpoznał swojego szacha, mimo że pies zmienił się nie do poznania. Specjalnym znakiem była blizna na nosie.

Szczęśliwy właściciel ze swoim psem

Pies mieszkał w lesie, oszalał, stracił nawyk życia z ludźmi, ale uznał właściciela, ponieważ psy nie zapominają o tym, który był kiedyś lojalny. Ale teraz jest w domu. Wiaczesław obiecał zrobić wszystko, aby nie stracić swojego najlepszego przyjaciela.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com