Te rośliny domowe wypełnią każdy dom miłością, dobrobytem, pokojem i harmonią. Zgodnie z koncepcją Feng Shui te kwiaty są magnesem dla miłości i szczęścia w rodzinie. Dlatego te rośliny warto mieć w domu każdemu – zarówno tym ludziom, którzy już mają rodzinę, jak i tym, którzy są samotni i dopiero chcą znaleźć swoje szczęście.

Dowiedzmy się, które kwiaty domowe najbardziej przyciągają szczęście.

1 Skrzydłokwiat

Te rośliny domowe są również nazywane „kobiecym szczęściem”. I nie bez powodu. Ta roślina jest numerem jeden wśród tych, którzy najbardziej przyciągają miłość. Ta roślina zawsze przynosi każdej kobiecie szczęście. Jeśli kobieta nadal jest samotna, to wkrótce ona na pewno spotka swoją połówkę, a jeśli ona już dawno wyszła za mąż, roślina ta z pewnością przyniesie harmonię jej małżeństwu.

2 Sępolia

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

68-letnia kobieta zaśpiewała stary hit, więc sędziowie wyskoczyli ze swoich miejsc

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Ta roślina jest „cudowna”. Ona również jest nazywana symbolem wiecznej miłości. Sępolia przynosi szczęście i dobrobyt, szczerą I delikatną miłość na lata.

3 Aichryson

Te rośliny doniczkowe są również nazywane „drzewem miłości”. Oni przyciągają prawdziwą miłość, świeżość uczuć i lekkość w każdym związku. Jest to najlepszy lek, który pomoże uratować każde małżeństwo, w którym doszło do kryzysu.

4 Szczawik

To są naprawdę cudowne kwiaty – kształt ich liści bardzo przypomina kształt serca. Zwykle ludzie dają takie rośliny jako prezent z okazji jakieś uroczystości. Szczawik przynosi sukces we wszystkich dziedzinach życia i jest prawdziwym symbolem szczęścia. Bez wątpienia przyniesie także szczęście w miłości.

5 Kalatea

Te rośliny domowe są bardzo wytrwałe – ich można nie pielęgnować nawet w ciągu 4 lat i nic im się nie stanie. Ta roślina symbolizuje szczęście, przynosi radość i dobrobyt. Kalatea jest niezbędna w każdym domu, ponieważ z pewnością sprawi, że wszystkie domowniki będą szczęśliwe, odniosą sukces i znajdą harmonię w każdych relacjach.Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana