Zwierzęta to oczywiście najlepsze nasze przyjaciele. Zawsze będą wierni naszej przyjaźni i nigdy nas nie skrzywdzą. Oczywiście musimy zawsze cenić ich stosunek do nas i tak samo traktować ich z wielkim szacunkiem i miłością.  

Wielu może już słyszało historię niesamowitej przyjaźni małej dziewczynki i kaczki, ale chcemy jeszcze raz porozmawiać o jej niesamowitości. Dziewczyna i kaczka są tak blisko, że absolutnie wszystko robią razem. Nie możliwe w to uwierzyć! Często zdarza się tak, że wielka przyjaźń wynika pomiędzy człowiekiem a psem czy kotem. Ale z kaczką! To coś niewyobrażalne!

Dziewczynka i kaczka

Królowa Elżnieta II przygotowuje nadzwyczajne ogłoszenie w związku z pandemią

Mała kaczka sama wybrała Kylie Brown na swoją matkę. Dziewczyna nazwała zwierza Snowflake, co po polsku oznacza płatek śniegu. Snowflake nie chciał mieszkać na podwórku, ale chciał być wszędzie ze swoją koleżanką, więc rodzice Kylie - Ashley i Mike - uszyli specjalną pieluchę dla irytującego ptaka, aby mogła mieszkać w domu.

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Wielka przyjaźń

Dziewczynka i kaczka

Dziewczynka i jej ulubiona kaczka

Nagranie ze szpitala z włoskiego Bergamo, który nie pozostawia złudzeń. Na to musimy się przygotować

Snowflake i Kylie rosną obok siebie od kilku lat, robią wszystko razem: idą na spacer do parku, oglądają telewizję, dziewczyny zostają na noc z przyjaciółmi, kąpią się w stawie, jeżdżą na saniach. Kaczka mieszka w domu Browna, jakby był kolejnym członkiem rodziny. Dziewczynka i jej zwierzak stały się nierozłączne, nawet w Halloween ptaszek i Kylie poszły razem po słodycze.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com