Rodzina Tii Stoddard z Kanady ma wspaniałego kota o imieniu Pumpkin (Dynia). Niedawno właściciele po raz pierwszy zabrali futrzaka na plażę i opowiedzieli o jego wrażeniach, które okazały się niezwykle mocne. Według właścicielki, na początku kotek bardzo polubił plażę, lubił spacer z bratem, bieganie po piasku i zwiedzanie okolicy.

Jarosław Bieniuk ze swoimi dziećmi ozdobił dom na święto Halloween. Uwagę przyciąga dynia w środku

Ale potem pogoda całkiem się zmieniła! Wiatr zaczął rosnąć i właściciele zauważyli, że Pumpkin wcale nie był zadowolony z tego. Prądy powietrza wydawały się tak nieprzyjemne dla puszystego, że artystyczny wąsik natychmiast pokazał pełną głębię obrzydzenia, którego doświadczał.

Tia postanowiła opowiedzieć o tym całemu światu. W swoich mediach społecznościowych opowiedzieli całą historię.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Naprawdę lubił plażę, ale szybko przekonaliśmy się, że nie lubi wiatru. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy, żeby budował takie twarze, więc zdecydowaliśmy się nakręcić -powiedziała  Tia Stoddard. 

Po operacji oczu niewidomy pies zobaczył swoją rodzinę. To nagranie chwyta za serce

Kotek "Dynia" ma swoje konto na Facebook. Internauci są bardzo zachwyceni ślicznym zwierzem. Pod każdym zdjęciem ludzie piszą mnóstwo dobrych komentarzy. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com