Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską tworzyli dobre małżeństwo. Owocem ich związku to trójka dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. Po tym, jak Ania zmarła, Bieniuk przez długi czas był sam. Żadna kobieta nie w stanie była zastąpić kochaną Przybylską. Przez jakiś czas był związany z blogerką Martyną Gliwińska, która nawet urodziła mu dziecko. Natomiast ta historia nie skończyła się "Happy endem". Rozstali się. Obecnie obok sportowca znajduje się nowa dziewczyna. Jej jest modelka - Zuzanna Pactwa.

View this post on Instagram

DADDY COOL 👨🏽

A post shared by 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk) on

Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda wspomina trudne momenty ze swojego życia

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Bieniuk dużo czasu poświeca na swoich kochanych dzieci. Ostatnio postanowił organizować dla nich prawdziwe święto Halloween, które odbędzie się 31 października. Między innymi Jarosław ozdobył swój dom. Na Instastory zamieścił zdjęcie, gdzie widzimy kilka różnej wielkości warzyw wydrążonych w przeróżne miny i kształty.

Oczywiście każda z nich jest podświetlona. Poszczególną uwagę przyciąga jedna główna dynia, która znajduje się w środku. Jest na niej wydrążony znak błyskawicy, czyli symbol Strajku Kobiet. Tym Bieniuk wyjaśnił, że popiera wszystkich kobiet w Polsce.

Rafał i Gabriel już niedługo pojawią się w nowym programie: „Jesteśmy to dłużni naszym fanom”

Instagram Jarosław Bieniuk

 Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com