Anna i Lucy Decink powiedziały, że ich mama chce, aby dziewczyny zaszły w ciążę od tego samego mężczyznę i jednocześnie urodziły dzieciaków.

Siostry nie mają nic przeciwko. Obie spotykają się teraz z 35-letnim Benem Byrne. Opinia publiczna dla dziewcząt nie ma żadnego znaczenia, ponadto to nie pierwszy związek, w którym siostry dzielą jednego mężczyznę na dwóch.

Bliźniaczki ze swoim chłopakiem

Ten fakt, że siostry spotykają się z tym samym mężczyzną, wcale nie gwarantuje tego, że dziewczynom uda się zajść w ciążę w tym samym czasie. Jednak siostry Decink nadal mają taką nadzieję. To, że ich dzieci będą kuzynami (bo matki są dla siebie siostrami) i jednocześnie braciami lub siostrami (bo będą mieć jednego ojca), naprawdę ich zachwyca.Siostry twierdzą, że wcale nie są zazdrosne

Siostry zapewniają, że nie są zazdrosne o jednego faceta, bo wiedzą, że facet kocha je jednakowo. Seks również uprawiają razem, ale siostry w żaden sposób nie wchodzą ze sobą w interakcje.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Dziewczyny zaczęli spotykać się z Benem jeszcze przed 2012 rokiem, czyli zanim stali się sławni, dlatego wierzą, że nigdy nie staną się „trofeum”, które można zdobyć, ponieważ są “egzotyką”, która po prostu robi wrażenie.